PodŁBieg dla Marcelinki

Drukuj

Każdy biegacz doskonale wie, że jest tylko jedna rzecz lepsza niż samo bieganie - pomaganie przez bieganie!

Zachęcamy więc wszystkich do udziału w wyjątkowym wydarzeniu - Epilogu Łódzkich Biegów Górskich, w którym pobiegniemy dla Marcelinki!

Link do zapisów

O co biega?

Już 24.03 o godzinie 11 każdy chętny będzie mógł zmierzyć się legendarnym podbiegiem Orientusia na łódzkim Modrzewiu. O ile na ŁBG zazwyczaj zwyciężają najbardziej wytrzymali, tym razem zdecydowanie liczyć się będzie szybkość. Do wspólnej zabawy zachęcamy jednak nie tylko “ścigaczy”, ale wszystkich, którzy lubią się ruszać i jednocześnie pomagać. Wpisowe na ten niecodzienny wyścig będzie miało bowiem formę wpłaty do puszki - tego dnia będziemy zbierać środki na leczenie wyjątkowej dziewczynki - Marceliny Goldman.

Mimi od urodzenia walczy z nieuleczalną chorobą - mukowiscydozą, która sprawia, że jej dzieciństwo jest zgoła odmienne niż codzienność jej rówieśników. Pomimo wyczerpującego leczenia, licznych zabiegów i częstych pobytów w szpitalu, Mimi ma w sobie wiele radości oraz energii. Dziewczynka od prawie roku jest zawodniczką Orientusia, regularnie uczestniczy w naszych treningach, a z siostrą i rodzicami bierze udział w zawodach z mapą i nie tylko.

Pokażmy, jak wielkie serca mają biegacze i pomóżmy Mimi i jej bliskim w walce o zdrowie! Więcej o historii Marcelinki można przeczytać pod poniższym linkiem: https://www.siepomaga.pl/marcelina-goldman

 Marcelinka palakat2

 

Komentarzy (0)

pozostało 500 znaków

Cancel or

Tuesday the 25th. Affiliate Marketing. administrator: poplawa tlen.pl
Copyright 2012

©