Zorientuj się na Łódź

Drukuj


Pierwszy, historyczny finał naszego nowego cyklu za nami. Gratulujemy zwycięzcom, choć tak naprawdę wszyscy, którzy wzięliśmy udział, możemy czuć się zdrowsi i lepsi. 

Wyrazy podziękowania dla Piotrka Chmieleckiego, który był godnym architektem tego finału. Dzięki wszystkim Klubowiczom za pomoc podczas tego etapu oraz całego cyklu. Byliście świetni!

WYNIKI CYKLU

WYNIKI 5 ETAP

MIĘDZYCZASY 5 ETAP

MAPA PROFESJONALIŚCI
MAPA ZUCHWALI
MAPA POCZĄTKUJĄCY

Zdjęcia (Krzysztof Lewandowski - Galeria Orientusia)

Prosimy również wszystkich biegających o wypełnienie ANONIMOWEJ ANKIETY dotyczącej biegu.

Zorientuj się na Łódź to początek. To początek naszej łódzkiej orientacyjnej ofensywy. Już w sobotę 19 października zawody dla uczniów Orientuj się i Licz, a 26 października zapraszamy na zawody do Łagiewnik - Złota Igła (szczegóły tutaj).

To, co najciekawsze rozpocznie się w listopadzie, bowiem już 14 listopada na Księżym Młynie rozpoczniemy nowy zimowy cykl: ŁÓDŹ PARK TOUR. Już można się zgłaszać poprzez FORMULARZ. Szczegóły wkrótce na stronie oraz na Facebooku.

Partnerem cyklu jest  decathlon-sklepy

 

 

IV ETAP 

Jesteśmy już po 4 z 5 etapów pierwszego w Łodzi cyklu wieczornych biegów na orientację. Cieszy nas rosnące zainteresowanie imprezą. Dzięki, że byliście z nami. Robimy to dla Was!

WYNIKI

MIĘDZYCZASY

MAPA PROFESJONALIŚCI cz. I
MAPA PROFESJONALIŚCI cz. II
MAPA ZUCHWALI
MAPA POCZĄTKUJĄCY

ZDJĘCIA (galeria Orientusia - Krzysztof Lewandowski)

Na koniec orgomne podziękowania dla Agaty za pracę włożoną w przygotowanie imprezy, dla trenera Włodka za trasy i mapy, dla Piotrka Paszyńskiego za przygotowanie SI, Marcina za opisy oraz dla Wszystkich za działanie w dzień imprezy. 

 

 

III ETAP 

Dziękuję wszystkim Śmiałkom, którzy stawili się w Parku Źródliska na kolejnej odsłonie naszego cyklu. Najpewniej padł kolejny rekord frekwencji. Chcemy, aby przy każdym biegu było nas więcej. Już teraz zapraszam na treningi Orientusia (zakładka Trenuj BnO) oraz na kolejne odsłony po wakacjach!

Dziękuję trenerowi Włodkowi Gapińskiemu, Kierownikowi etapu, za włożony wysiłek i przygotowanie tras. Nie sposób nie wspomnieć o ogromnej pracy Dominika, Piotrka Chmieleckiego i Marcina Fastyna! Wyrazy uznania dla naszych Klubowiczów, którzy poświęcili się organizacji i tym, którzy biegając też pomagali.

W czasie zawodów wyniknęła kwestia przekraczania niedozwolonych obszarów przez część zawodników (głównie ogrodzeń oraz żywopłotów). Wiemy z międzyczasów, kto tak uczynił. Na podstawie zdań uczestników oraz dyskusji postanowiliśmy jednak nie karać Początkujących oraz Zuchwałych. Wszyscy się uczymy, dlatego raz jeszcze zachęcam do przejrzenia symboli używanych na mapach sprinterskich. Od kolejnych etapów będziemy tego bardziej pilnować!

Symbole używane na mapach sprinterskich (źródło i opracowanie: Jacek Morawski UNTS Warszawa) 

Wersja rozszerzona symboli - przepisy ISSOM 2007

WYNIKI

MIĘDZYCZASY

MAPA POCZĄTKUJĄCY

ANALIZA WARIANTÓW Google+ (Picasa) 

ZDJĘCIA (Krzysztof Lewandowski)

 

II ETAP 

Dziękujemy, że byliście dziś z nami. Wspaniała pogoda, super atmosfera i WY! Szczególnie cieszy tak liczna obecność dzieciaków ze Stoków! Brawo dla Kierownika Etapu, Dominika, za profesjonalną robotę! Poniżej wyniki, mapy, zdjęcia oraz analiza wariantów. 

WYNIKI

MIĘDZYCZASY

ZDJĘCIA (K.Lewandowski)

MAPA POCZĄTKUJĄCY

MAPA ZUCHWALI

MAPA PROFESJONALIŚCI 

ANALIZA WARIANTÓW (jeśli nie obsługujesz Google+ napisz, a my wyślemy jpgi)

 

I ETAP

Wyrazy uznania dla Wszystkich, którzy spędzili aktywnie zimowy czwartkowy wieczór na I etapie nowego cyklu Zorientuj się na Łódź. Gratulacje dla zwycięzców!  

WYNIKI OFICJALNE

MIĘDZYCZASY

MAPA POCZĄTKUJĄCY

MAPA ZUCHWALI

MAPA PROFESJONALIŚCI

ANALIZA WARIANTÓW

ZDJĘCIA (Piotr Chmielecki)

Tuesday the 25th. Affiliate Marketing. administrator: poplawa tlen.pl
Copyright 2012

©