Tomasz Rzeńca i Antoni Trzeciak medalistami Mistrzostw Europy Juniorów!!!

Drukuj

Historczne dni dla naszego klubu! Dwaj zawodnicy UKS "Orientuś" medalistami Mistrzostw Europy Juniorów (EYOC`2024)!                     

Tomek Rzeńca wicemistrzem w sprincie i z brązem w biegu klasycznym! Trzecie miejsce sztafety z Tomkiem i Antkiem Trzeciakiem oraz Antonim Pachnikiem (Orientpark Iwiny)! Tomasz Rzeńca pierwszym polskim zawodnikiem w historii orientacji sportowej z trzema medalami na jednej imprezie mistrzowskiej! Dziewiąty medal braci Rzeńców w EYOC! Rafał Podziński jako nasz pierwszy kartograf i budowniczy tras na tej rangi zawodach! Wielkie gratulacje dla naszych zawodników i ich trenerów klubowych: Piotra Rzeńcy i Piotra Paszyńskiego oraz trenerów kadry narodowej :) 22-24 czerwca 2024 r, Szczecin, Puszcza Bukowa!

                                                                                 Strona mistrzostw                   foto                 notatka Dziennik Łódzki

 

 

Komentarzy (0)

pozostało 500 znaków

Cancel or

Sunday the 14th. Affiliate Marketing. administrator: poplawa tlen.pl
Copyright 2012

©