Łódzcy Mistrzowie #6 i bonus #A

Drukuj

Kolejny trening sprinterski - środa 14 sierpnia. Zbiórka o godz. 17:45. Godz. 18 - start masowy sztafet.   

Gdzie? Stare Bałuty. Skwer u zbiegu ulic Organizacji "Wolność i Niezawisłość" oraz Zielnej. 
Jak? 2 starty masowe 2-zmianowe. O godz. 18 na trasę ruszają kobiety na pierwszą zmianę. Gdy przybiegają na metę, są zmieniane przez mężczyznę, który kończąć swój bieg, kończy również sztafetę. Po kilku minutach przerwy (gdy wszyscy przybiegną) ponowny start masowy, na tych samych zasadach. Forma potwierdzania punktów - SI AIR+. Piotr będzie miał chipy dla osób, które nie posiadają (pozostali zabierają swoje). W terenie stojaki ze stacjami i lampionami. 

Ile?  I start masowy dla obu zmian - 1960 m, 14 PK, II start masowy dla obu zmian - 1980 m, 13-14 PK. 

Zgłoszenia? Do poniedziałku 12 sierpnia do godz. 24 w arkuszu Google drive (Orientuś edit). W przypadku problemów technicznych kontakt z Łukaszem. Zgłoszeni: Paulina Berlińska, Amelia Block, Piotr Chmielecki, Bruno Deredos, Andrzej Deredos, Wiktoria Doreń, Julia Gielec, Zuzia Gielec, Artur Gielec, Małgorzata Gielec, Martyna Gola, Małgorzata Komsa, Grzegorz Ledzion, Piotr Ledzion, Adam Lisiak, Paweł Lisiak, Michał Nowak, Tomek Rzeńca, Filip Słomczyński, Ignacy Słomczyński, Robert Słomczyński oraz Weronika Cych, Michał Bek, Robert Wdowiak. Składy sztafet z numerami - link

Jest możliwość skorzystania z treningu w późniejszym terminie (bez lampionów). Należy mailowo zwrócić się do Łukasza w środę - po treningu - o jpg mapy do własnego wydruku.   

Do dyspozycji zawodników klubu jest też pierwszy trening bonusowy Łódzcy Mistrzowie #A na terenie AZS-u. Aby uzyskać mapy do samodzielnego wydruku oraz kompleksową analizę, należy zwrócić się mailowo do Łukasza bądź trenera Jacka, Krzysztofa, Piotra lub Włodzimierza.         

Zdjęcia

 

Komentarzy (0)

pozostało 500 znaków

Cancel or

Wednesday the 19th. Affiliate Marketing. administrator: poplawa tlen.pl
Copyright 2012

©