Pierwszy śnieg. Tydzień przed ostatnimi MP

Drukuj

1. We wtorek w ramach treningu będzie możliwość przebiegnięcia sprinterskiej trasy po terenie Kampusu UŁ. Weźcie chipy i kompasy, kto ma.

2. W środę nocny trening. Start godz. 18.30. Zbiórka na krańcówce autobusu 51. Do wyboru trasy krótka, średnia i długa (dla elity) w dwu skalach 1:10 i 1:15 tys. Zgłoszenia do wtorku do godz. 20 na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

MAPA A, MAPA B, MAPA C

3. W czwartek o godz. 18 w szatni klubowej analiza przed MP w nocnym i sztafetowym sprinterskim bno. Obecność juniorów obowiązkowa. Zachęcamy do wsłuchania się wszystkich.

4. Mistrzostwa Polski we Wrocławiu i okolicach:

wyjazd: sobota 17 października godz. 14:10 autokarem sprzed Gim. 33 i o godz. 14:30 sprzed SP 34 przy ul. Ćwiklińskiej. 

Proszę najlepiej zjeść lekki obiad w domu, po drodze nie będzie możliwości zjedzenia (brak gastronomii na trasie). Ponadto zabierzcie kanapki lub składniki na kolację i niedzielne śniadanie. Niedzielny obiad we własnym zakresie po zawodach. 

Na zawody weźcie: naładowane i sprawdzone lampy, ważne badania (lub upewnijcie się u trenera, że są ważne), chip, kompas, buty, ciepłe rzeczy (!).

Śpimy w szkole, więc niezbędny będzie śpiwór i materac lub karimata.

Sobota - od godz. 20 bieg nocny.

Niedziela - od godz. 11 sztafety sprinterskie, godz. 14 zawody towarzyszące, godz. 15:30 zakończenie, powrót szacunkowo ok godz. 20.

Koszt wyjazdu dla klubowiczów: 30 zł

Strona zawodów

5. Chętnych na wyjazd na obóz sylwestrowy (od końca świąt Bożego Narodzenia do początku stycznia 2016) prosimy o niezwłoczne wyrażenie takiej chęci do Trenera Piotra (do piątku). Trenującym młodzikom i juniorom oraz seniorom chcielibyśmy dofinansować koszty wyjazdu.

 

Komentarzy (0)

pozostało 500 znaków

Cancel or

Thursday the 20th. Affiliate Marketing. administrator: poplawa tlen.pl
Copyright 2012

©