Orientuj się i Licz za nami!

Drukuj

DSC00154
Niemal 300 osób stawiło się w Arturówku na Turystycznym Marszu na Orientację Orientuj się i Licz. 

Dzięki wsparciu z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi w ramach upowszechniania i promocji turystyki i krajoznawstwa oraz Urzędu Miasta Łodzi w ramach Miejskiego Programu Przeciwdziałania Alkoholizmowi - Łodzi Sportowej mogliśmy tak obficie uraczyć Was podczas imprezy. Dziękujemy powyższym instytucjom, że jesteście z nami!

Gratulacje dla najleszych patroli. Miło było patrzeć na Wasze uśmiechnięte twarze podczas zakończenia. Brawo dla wszystkich, którzy walczyli do końca, odnaleźli punkty i rozwiązali zadania. 

Podzięki dla najlepszej ekipy organizacyjnej w kraju, czyli środowiska UKS Orientuś Łódź za szeroką pomoc dużo przed, na ostatniej prostej oraz w dniu zawodów. Bez Was to wydarzenie nie byłoby tak kolorowe i atrakcyjne.

WYNIKI, Zdjęcia (Krzysztof Lewandowski, Andrzej Deredos), FILM TV TOYAMAPA ZBIORÓWKA dostępne są już w zakładce Nasze zawody/Orientuj się i Licz.

Zapraszamy na nasze kolejne zawody: 22 października w czwartek wieczorem na ŁÓDŹ PARK TOUR i 24 października w sobotę rano na Złotą Igłę. Sprawdźcie, ile się nauczyliście i o ile będzie teraz łatwiej. 

Jeżeli chcesz biegać z nami i trenować bieg na orientację - zgłoś się do nas i zajrzyj do podstrony: Trenuj bno.

  

 

Komentarzy (0)

pozostało 500 znaków

Cancel or

Thursday the 20th. Affiliate Marketing. administrator: poplawa tlen.pl
Copyright 2012

©