7 razy TAK dla ŁÓDŹ PARK TOUR 20 marca!

Drukuj


Jest już dostępny KOMUNIKAT TECHNICZNY oraz LISTA STARTOWA na czwartkowy etap. Pamiętajcie, aby być punktulanie, bo start masowy dla zuchwałych i profesjonalistów nie poczeka! Biegamy w odległej części miasta, dlatego nie zapomnijcie o korkach na drogach!

Oto 7 powodów, dla których warto być z nami tego dnia!

1. Po raz pierwszy pobiegniemy na sprinterskiej mapie po łódzkiej Retkini. I to aż na dwu osiedlach. Tadeusz Piłkowski i Dominik Chudzik przygotowali nie lada gratkę dla każdego orientalisty.

2. Kategorie profesjonalistów i zuchwałych, zgodnie z regulaminem, pobiegną ze startu masowego. Na pewno nie zabraknie emocji i walki do samego końca.

3. Dzięki naszemu sponsorowi - pizzerii Fierokażdy otrzyma na mecie kawałek pizzy, a do tego tradycyjną herbatę, coś słodkiego i pakiet ulotek. 

4. 20 marca to dzień, kiedy podsumujemy cały cykl ŁÓDŹ PARK TOUR. O godz. 20, po biegu, rozpocznie się uroczyste zakończenie. Nagrodzone zostaną pierwsze szóstki z każdej kategorii. Specjalne nagrody przygotowała dla czempionów pizzeria Fiero!

5. Na zwycięzców piątego etapu czekają specjalne upominki ufundowane przez ICEBUG Running. Ponadto kupony zniżkowe dla zwycięzców cyklu.

6. Piąty etap to ostatnia szansa, aby skompletować trzy starty w naszym cyklu i tym samym uzyskać 30% zniżki na wyjątkowy bieg na orientację po mieście rozgrywany na dystansie klasycznym, czyli Kraków City Race, który już 26 lipca!

7. Na zakończeniu powinien pojawić się gość specjalny, który z pewnością podniesie rangę naszego wydarzenia...

20 marca. Będzie się działo! 

fiero-pizza

 icebugrunninglogopion rgb 

 

Komentarzy (0)

pozostało 500 znaków

Cancel or

Thursday the 20th. Affiliate Marketing. administrator: poplawa tlen.pl
Copyright 2012

©