Na pięciu frontach

Drukuj

Oprócz sobotnich tradycyjnych Popularnych Zawodów na Orientację, wieczorem odbyły się Mistrzostwa Łodzi w Nocnym Biegu na Orientację. Gratulacje za miejsca na podium dla: młodej Amelki z rodzinką Bartosów, Tomcia i Piotra Rzeńcy Seniora z Panem Michalcem, Natalii Ścieszko, Krzyśka, Michała, Dominika i Jacka. Wyniki

Świetnie spisał się Witek, który wygrał pierwszy z cyklu biegów Puchar Maratonu Dbam o Zdrowie (5 km po Lesie Łagiewnickim). Pokonał tym samym prawie 150 rywali i rywalek! Wyniki

Prezent na święto niepodległości sprawił sobie i nam również Rafał, który w Warszawie pobił swoją życiówkę na 10 km, uzysując czas 33:17. Naprawdę mało kto w Łodzi osiąga takie rezulaty. Dodajmy, że Rafał zajął wśród wszystkich 7200 startujących 17 miejsce, a w swojej kategorii wiekowej był 6! Wyniki.

W końcu nie zabrakło i ekstremalnych przeżyć, bowiem w ten weekend w Beskidzie Makowskim odbyły się Górskie Ekstremalne Zawody na Orientację (GEZNO). Na trasach, gdzie do przebiegnięcia po górach - w zespołach dwuosobowych - było nawet 30-40 km, kontuzje wyeliminowały niestety z gry teamy Paszy i Amelki. Drugiego dnia czarnym koniem okazał się zespół Piotrka Popławskiego i Łukasza, który uzyskał drugi czas w męskiej kategorii, niestety ogromne błędy z pierwszego etapu zamknęły im drogę do dobrych miejsc. Wyniki